Regulamin

Aby Państwa pobyt przebiegał miło i przyjemnie, uprzejmie prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie  niniejszego regulaminu oraz przepisów o Ochronie Przyrody, BHP i P-POŻ.:

 1. Wynajem domków „Lawendowy Zakątek” najmniej w cyklu tygodniowym.

Możliwość rezerwacji krótszych terminów istnieje wyłącznie w wyniku indywidualnych uzgodnień telefonicznych, w miarę wolnych miejsc.

 1. Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wpłata zadatku 30% wartości pobytu. Zadatek płatny najpóźniej 2 dnia od wstępnej rezerwacji. Brak wpłaty powoduje anulowanie rezerwacji.
 2. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków rezerwacji i regulaminu.
 3. Zadatek nie podlega zwrotowi, przepada w momencie odwołania rezerwacji.
 4. W tytule przelewu proszę wpisać: „Zadatek za domek w terminie …., Imię i Nazwisko oraz numer telefonu”
 5. Pozostałą kwotę za pobyt w ośrodku Wynajmujący wpłaca przelewem na konto tak, aby w dniu przyjazdu wpłata była zaksięgowana, lub wpłaca gotówką trakcie zameldowania i przekazania kluczy. Nie realizujemy płatności kartami płatniczymi.
 6. Lawendowy Zakątek pobiera opłatę klimatyczną, która naliczona jest zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Mielno.
 7. Dodatkowo na okres pobytu pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 500 PLN. Depozyt podlega zwrotowi w całości pod warunkiem, że podczas pobytu w obiekcie nie zostały wyrządzone szkody.
 8. Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd oraz wcześniejsze opuszczenie ośrodka, spowodowane nie z winy właściciela ośrodka, nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt.
 9. Doba noclegowa trwa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 dnia następnego.
 10. Osoby przebywające na terenie Ośrodka podlegają obowiązkowi meldunkowemu. Zameldowania należy dokonać niezwłocznie po przybyciu. Przy meldunku należy okazać dokument tożsamości.
 11. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 23:00 – 07:00. Korzystający z usług ośrodka nie mogą zakłócać wypoczynku innym wczasowiczom.
 12. Dzieci mogą korzystać z placów zabaw i innych atrakcji posadowionych na terenie ośrodka wyłącznie pod opieką i nadzorem osób dorosłych i na wyłączną ich odpowiedzialność.
 13. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz używania otwartego ognia, smażenia ryb (zakaz smażenia ryb pod groźbą kary w wysokości 1000 zł) jak i palenia wyrobów tytoniowych.
 14. Wymiana pościeli w trakcie pobytu dodatkowo płatna 20zł.
 15. Osoby dewastujące sprzęt, wyposażenie, domki oraz ich otoczenie ponoszą odpowiedzialność materialną (ustaloną przez właściciela na podstawie ceny rynkowej) za wyrządzone szkody. Osoba wynajmująca, przed opuszczeniem ośrodka, zobowiązana jest do rozliczenia się z wyposażenia domku.
 16. W przypadku wystąpienia usterek technicznych Wynajmujący proszony jest o jak najszybsze zgłaszanie ich właścicielowi obiektu pod numer telefonu 517 804 297
 17. Na terenie Ośrodka jest ogrodzony parking niestrzeżony. Parking monitorowany. Każdy domek ma zagwarantowane 1 miejsce parkingowe. Kolejne miejsce parkingowe płatne w wysokości 20zł/doba.
 18. Ośrodek In Sun nie ponosi odpowiedzialności prawnej, jak i materialnej za szkody lub kradzież samochodów pozostawionych na parkingu ośrodka. Jednak dla zwiększenia bezpieczeństwa parking jest monitorowany.
 19. Właściciel Ośrodka nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domkach lub pokojach przedmioty wartościowe i środki pieniężne, dlatego należy zachować należytą staranność związaną z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
 20. Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane przez przyczyny od nas niezależne np. przerwy w dostawie prądu czy wody.
 21. Goście zobowiązani są do segregacji śmieci. Wszelkie odpady z domków należy umieszczać jedynie w kontenerach znajdujących się w wyznaczonych miejscach na terenie Obiektu.
 22. Wynajmujący zobowiązany jest do utrzymywania oraz zwrotu Domku w stanie zastanym, co obejmuje w szczególności pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych, wyniesienie śmieci itp. przed wyjazdem.
 23. Informujemy, że w związku z wprowadzeniem RODO, nasz obiekt dostosował się do nowych przepisów. Prowadzimy ograniczoną politykę pozyskiwania danych. Przetwarzanie Państwa danych jest niezbędne dla wykonania umowy o świadczenie usług hotelarskich. Administratorem Państwa danych jest Lawendowy Zakątek
 24. Naszym gościom nie zapewniamy środków higienicznych oraz czystości. Goście we własnym zakresie zapewniają sobie dostępność ww.
 25. Na terenie domków zabronione jest:
 • zakłócanie spokoju, np. wykonywanie lub odtwarzanie głośnej muzyki.
 • zachowanie gości i osób korzystających z usług ośrodka nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości, właściciel może odmówić bowiem dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
 • zachowanie powszechnie uznawane za nieprzyzwoite.